IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP - LM258DGKR
7,04₺
Vergiler Hariç: 5,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM258DGKR
- SKU: LM258DGKR
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 700 kHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 32 V |
| Besleme Akımı | 500 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 3 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |