IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC - LM358LVIDR
4,56₺
Vergiler Hariç: 3,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM358LVIDR
- SKU: LM358LVIDR
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 90 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.