IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC - LM358ADG4
7,74₺
Vergiler Hariç: 6,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM358ADG4
- SKU: LM358ADG4
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 1.1 MHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 30 V |
| Besleme Akımı | 500 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 2 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |