IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC - LM2904BIDR
5,45₺
Vergiler Hariç: 4,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM2904BIDR
- SKU: LM2904BIDR
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 1.2 MHz |
| Besleme Voltajı | 3 to 36 V |
| Besleme Akımı | 300 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 300 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |