IC DUAL DIFF COMPARATOR 8-DIP - LM393AP
9,15₺
Vergiler Hariç: 7,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM393AP
- SKU: LM393AP
Ürün Detayları
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP8 |
| Çıkış Tipi | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Eleman Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 2 to 36 V, ±1 to 18 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çalışma Akımı | 2.5 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual Comparators |