IC DIFF COMPARATOR DUAL 8-DIP - LM293P
9,07₺
Vergiler Hariç: 7,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM293P
- SKU: LM293P
Ürün Detayları
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Çıkış Tipi | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Eleman Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 2 to 36 V, ±1 to 18 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çalışma Akımı | 2.5 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |