IC COMP DUAL LO PWR 8-DIP - LM393N/NOPB
33,91₺
Vergiler Hariç: 28,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM393N/NOPB
- SKU: LM393N/NOPB
Urun Detaylari
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Çıkış Tipi | CMOS, DTL, ECL, MOS, Open-Collector, TTL |
| Eleman Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 2 to 36 V, ±1 to 18 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çalışma Akımı | 2.5 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |