IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SOIC - LM4562MAX/NOPB
370,73₺
Vergiler Hariç: 308,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM4562MAX/NOPB
- SKU: LM4562MAX/NOPB
Urun Detaylari
| Kategori | Ses Amplifikatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Sınıf | N/A |
| Kanal Tipi | N/A |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Besleme Voltajı | 5 to 34 V |
| Bant Genişliği | 55 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Dual High-Performance, High-Fidelity Audio Operational Amplifier |