DIODE TVS 100W 15V SOT23-6 - TPD4E001RDBVR
13,68₺
Vergiler Hariç: 11,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TPD4E001RDBVR
- SKU: TPD4E001RDBVR
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | ESD |
| Diyot Konfigürasyonu | Quad |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 5.5 V |
| Ters Akım | N/A |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 5.5 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 100 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |