Bluetooth v4.2 (BLE)/v5.0 SMART SOC 3Mbps 48-Pin - CC2640R2FRGZR
223,48₺
Vergiler Hariç: 186,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CC2640R2FRGZR
- SKU: CC2640R2FRGZR
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN48 (7x7) |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 3.8 V |
| Modülasyon | GFSK |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | SimpleLink Bluetooth 5.1 Low Energy Wireless MCU |