THERMISTOR PTC 2K 85C UPPERMOST - PDBB2202S-5
25,66₺
Vergiler Hariç: 21,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PDBB2202S-5
- SKU: PDBB2202S-5
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | BRIGHTKING-UPPERMOST |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Overload Protection |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Pin Aralığı | 3.5 mm |
| Akım | 100 mA |
| Direnç (25°C) | 2 k Ohms |
| Tolerans | ±30 % |
| Sıcaklık Algılama | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~+60 °C |
| Uygulamalar | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.