THERMISTOR PTC 100R 100C - PTSY0101R100YHS
65,75₺
Vergiler Hariç: 54,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PTSY0101R100YHS
- SKU: PTSY0101R100YHS
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Sensing |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Bağlantı Stili | Wire |
| Pin Aralığı | N/A |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 100 Ohms |
| Tolerans | N/A |
| Sıcaklık Algılama | 100 °C |
| Uzunluk | 3.4 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C~+125 °C |
| Uygulamalar | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.