THERMISTOR PTC 0402 10K 130±5C THINKING - TPM0S103P130R
6,25₺
Vergiler Hariç: 5,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TPM0S103P130R
- SKU: TPM0S103P130R
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Sensing |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Bağlantı Stili | None |
| Pin Aralığı | None |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±50 % |
| Sıcaklık Algılama | 130 °C |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+145 °C |
| Uygulamalar | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.