THERMISTOR NTC 1206 10K 5% - TSM3A103J3513RY
8,56₺
Vergiler Hariç: 7,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TSM3A103J3513RY
- SKU: TSM3A103J3513RY
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Compansation |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Bağlantı Stili | N/A |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | 3500 K |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±1 |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C~+150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.