THERMISTOR NTC 0603 4,7K 1% SMD STD TEMP - TSM1A472F34D1RZ
5,89₺
Vergiler Hariç: 4,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TSM1A472F34D1RZ
- SKU: TSM1A472F34D1RZ
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Compansation |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Bağlantı Stili | N/A |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 4.7 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | 3435 K |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±1 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
Etiketler:
THERMISTOR NTC 0603 4
, 7K 1% SMD STD TEMP - TSM1A472F34D1RZ
, TSM1A472F34D1RZ
, Termistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.