TERMINAL PC BOARD TYPE - L-KLS8-PCB-82
97,92₺
Vergiler Hariç: 81,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-PCB-82
- SKU: L-KLS8-PCB-82
Ürün Detayları
| Kategori | Vida Tipi Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-PCB-82 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Pin Aralığı | 4.5 mm |
| Vida Ölçüsü | M6 |
| Genişlik | 20 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Kontak Malzemesi | Tin Plated |
| Renk | N/A |