TERM.BLK.STOPPER GREY - E-MK-01P-11-00AH
11,97₺
Vergiler Hariç: 9,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: E-MK-01P-11-00AH
- SKU: E-MK-01P-11-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Klemens Aksesuarları |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | E-MK |
| Montaj Tipi | Free |
| Yükseklik | 24.1 mm |
| Genişlik | 46 mm |
| Kalınlık | 8.5 mm |
| Renk | Gray |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.