TERM.BLK.8.00MM 3P - DG8HS-1.2-03P-17-100AH
13,61₺
Vergiler Hariç: 11,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DG8HS-1.2-03P-17-100AH
- SKU: DG8HS-1.2-03P-17-100AH
Ürün Detayları
| Kategori | Besleme Terminalleri |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG8HS |
| Montaj Tipi | Free |
| Pin Sayısı | 3 Pins |
| Akım | 20 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Transparent |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.