TERM.BLK.7.62MM 8P BARRIER TERMINAL TWO WALL BLACK - DG25C-A-08P-13-00AH
48,12₺
Vergiler Hariç: 40,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DG25C-A-08P-13-00AH
- SKU: DG25C-A-08P-13-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Bariyer Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG25C-A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.7.62MM 8P BARRIER TERMINAL TWO WALL BLACK - DG25C-A-08P-13-00AH
, DG25C-A-08P-13-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.