TERM.BLK.7.62MM 5P BARRIER TERMINAL BLACK SOLDER - L-KLS2-25C-7.62-05P-B-D
23,96₺
Vergiler Hariç: 19,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS2-25C-7.62-05P-B-D
- SKU: L-KLS2-25C-7.62-05P-B-D
Ürün Detayları
| Kategori | Bariyer Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS2-25C |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 5 Pins |
| Akım | 10 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |