TERM.BLK.7.62MM 2P 90C MALE GREEN CLOSED - 5EDGRC-7.62-02P-14-00AH
37,47₺
Vergiler Hariç: 31,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5EDGRC-7.62-02P-14-00AH
- SKU: 5EDGRC-7.62-02P-14-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5EDGRC |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Akım | 30 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.7.62MM 2P 90C MALE GREEN CLOSED - 5EDGRC-7.62-02P-14-00AH
, 5EDGRC-7.62-02P-14-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.