TERM.BLK.5.08MM 8P FEMALE GREEN - SH08-5.08
36,17₺
Vergiler Hariç: 30,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SH08-5.08
- SKU: SH08-5.08
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | EUROCLAMP |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SH |
| Montaj Tipi | Free R/A |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Akım | 12 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+130 °C |