TERM.BLK.5.08MM 18PIN(2X8) THT R/A FEMALE GREEN - L-KLS2-EDDR-5.08-18P-4
85,71₺
Vergiler Hariç: 71,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS2-EDDR-5.08-18P-4
- SKU: L-KLS2-EDDR-5.08-18P-4
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | L-KLS2-EDDR-5.08 |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 18 Pins |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |