TERM.BLK.5.00MM 4P PCB TYPE GREEN - KLS2-128IA-5.00-2X2P-4C
14,42₺
Vergiler Hariç: 12,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS2-128IA-5.00-2X2P-4C
- SKU: KLS2-128IA-5.00-2X2P-4C
Ürün Detayları
| Kategori | PCB Klemensler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | KLS2-128IA |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 4 Pins |
| Akım | 10 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |