TERM.BLK.5.00MM 2P PCB TYPE 180C
4,31₺
Vergiler Hariç: 3,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS2-306V-5.00-02P-4C
- SKU: L-KLS2-306V-5.00-02P-4C
Ürün Detayları
| Kategori | PCB Klemensler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS2-306V |
| Cinsi | None |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Tel Bağlantısı | Screw |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 2 |
| Tel Girişi | 180 ° |
| Profil Yüksekliği | 10 mm |
| Akım | 10 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 22 -14 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 1.5 mm² |
| Gövde Materyali | PBT+UL94V-0 |
| Kelepçe Malzemesi | N/A |
| Pin Materyali | Brass+Tin Plated |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~+120 °C |