TERM.BLK.3.81MM 32P MALE GREEN - 15EDGRHM-3.81-32P-14-00A
134,45₺
Vergiler Hariç: 112,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 15EDGRHM-3.81-32P-14-00A
- SKU: 15EDGRHM-3.81-32P-14-00A
Ürün Detayları
| Kategori | Geçmeli Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 15EDGRHM |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 32 Pins |
| Akım | 8 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Green |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.3.81MM 32P MALE GREEN - 15EDGRHM-3.81-32P-14-00A
, 15EDGRHM-3.81-32P-14-00A
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.