TERM.BLK.13MM 10PIN 90C BARRIER BLACK - DG78R-A-11P-13-00AH
146,62₺
Vergiler Hariç: 122,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DG78R-A-11P-13-00AH
- SKU: DG78R-A-11P-13-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Bariyer Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DG78R-A |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Aralığı | 13 mm |
| Pin Sayısı | 11 Pins |
| Tel Bağlantısı | Screw |
| Tel Girişi | 11 |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Başına Pozisyon | 11 |
| Akım | 40 A |
| Voltaj | 300 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 18 -10 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | N/A |
| Kontak Malzemesi | Copper Alloy+Sn |
| Bariyer Tipi | 2 Wall |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
TERM.BLK.13MM 10PIN 90C BARRIER BLACK - DG78R-A-11P-13-00AH
, DG78R-A-11P-13-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.