RES.(2012) 0805 49.9K Ohms 0.1% 1/5W - 5-2176381-9
32,49₺
Vergiler Hariç: 27,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5-2176381-9
- SKU: 5-2176381-9
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Direnç Değeri | 49.9 k Ohms |
| Tolerans | ±0.1 % |
| Güç | 1/5 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Anti-Sulfurized |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 100 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±10 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.