RES.(2012) 0805 120 Ohms 1% 1/8W-S 100PPM - CRG0805F120R
1,09₺
Vergiler Hariç: 0,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CRG0805F120R
- SKU: CRG0805F120R
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Direnç Değeri | 120 Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/8 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.25 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 150 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.