RES.(1608) 0603 68 Ohms 1% 1/4W - CRGP0603F68R
8,64₺
Vergiler Hariç: 7,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CRGP0603F68R
- SKU: CRGP0603F68R
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Direnç Değeri | 68 Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/4 W |
| Uygulamalar | Pulse Withstanding |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.