MLCC (3225) 1210 68nF 630VDC ±20% X7R - C3225X7R2J683M200AA
22,11₺
Vergiler Hariç: 18,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C3225X7R2J683M200AA
- SKU: C3225X7R2J683M200AA
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Kapasitans | 68 nF |
| Voltaj Değeri | 630 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 2 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler:
MLCC (3225) 1210 68nF 630VDC ±20% X7R - C3225X7R2J683M200AA
, C3225X7R2J683M200AA
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.