MLCC (1608) 0603 470nF 50VDC ±10% X7R - C1608X7R1H474K080AE
14,29₺
Vergiler Hariç: 11,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C1608X7R1H474K080AE
- SKU: C1608X7R1H474K080AE
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Kapasitans | 470 nF |
| Voltaj Değeri | 50 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | Boardflex Sensitive |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler:
MLCC (1608) 0603 470nF 50VDC ±10% X7R - C1608X7R1H474K080AE
, C1608X7R1H474K080AE
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.