MLCC (1005) 0402 2.2uF 10VDC ±10% X7S - C1005X7S1A225K050BC
30,97₺
Vergiler Hariç: 25,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C1005X7S1A225K050BC
- SKU: C1005X7S1A225K050BC
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 2.2 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7S |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler:
MLCC (1005) 0402 2.2uF 10VDC ±10% X7S - C1005X7S1A225K050BC
, C1005X7S1A225K050BC
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.