MLCC (1005) 0402 1uF 10VDC ±10% X5R - CGB2A1X5R1A105K033BC
4,89₺
Vergiler Hariç: 4,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CGB2A1X5R1A105K033BC
- SKU: CGB2A1X5R1A105K033BC
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.33 mm |
| Dielektrik Malzeme | X5R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler:
MLCC (1005) 0402 1uF 10VDC ±10% X5R - CGB2A1X5R1A105K033BC
, CGB2A1X5R1A105K033BC
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.