INDUCTOR FIXED 470NH 4.9A 24 MOHM SMD - TFM252012ALMAR47MTAA
15,49₺
Vergiler Hariç: 12,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TFM252012ALMAR47MTAA
- SKU: TFM252012ALMAR47MTAA
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TFM |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1008 (2520 Metric) |
| İndüktans | 470 nH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 6.5 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | 5.8 A |
| DC Direnci (DCR) | 19 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 2.5 mm |
| Genişlik | 2 mm |
| Yükseklik | 1.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Teknoloji | Thin Film |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
Etiketler:
INDUCTOR FIXED 470NH 4.9A 24 MOHM SMD - TFM252012ALMAR47MTAA
, TFM252012ALMAR47MTAA
, İndüktörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.