COMMON MODE CHOKES 1.5A 2LN 230OHM SMD AEC-Q200 - ACM4520V-231-2P-T00
47,28₺
Vergiler Hariç: 39,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ACM4520V-231-2P-T00
- SKU: ACM4520V-231-2P-T00
Ürün Detayları
| Kategori | Ortak Mod Bobinler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ACM |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| Pin Aralığı | None |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
| Filtre Tipi | Power Line Filter |
| Number of Lines | 2 |
| İndüktans | None |
| Empedans | 230 Ohms |
| Akım | 1.5 A |
| Tolerans | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 50 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 4.7 mm |
| Genişlik | 4.5 mm |
| Yükseklik | 2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
COMMON MODE CHOKES 1.5A 2LN 230OHM SMD AEC-Q200 - ACM4520V-231-2P-T00
, ACM4520V-231-2P-T00
, İndüktörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.