CAP.POL.20uF 800VDC 37.5MM 10% RADIAL - B32776G8206K000
375,04₺
Vergiler Hariç: 312,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B32776G8206K000
- SKU: B32776G8206K000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 20 uF |
| Voltaj (DC) | 800 VDC |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 37.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 42 mm |
| Genişlik | 28 mm |
| Yükseklik | 37 mm |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | N/A |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.