INDUCTOR FIXED 1007 1MH 75mA 31.2 OHM 2.5x1.8MM SM
5,66₺
Vergiler Hariç: 4,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CB2518T102K
- SKU: CB2518T102K
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | TAIYO YUDEN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CB |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1007 (2518 Metric) |
| İndüktans | 1 mH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±10 % |
| Akım Değeri | 75 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 24 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 2.5 mm |
| Genişlik | 1.8 mm |
| Yükseklik | 1.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.