SWITCH TACT 7X7mm 9.00mm SMT V/T 180gF W/LED Green - L-KLS7-TSE2-01MA180G-11
37,68₺
Vergiler Hariç: 31,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-TSE2-01MA180G-11
- SKU: L-KLS7-TSE2-01MA180G-11
Ürün Detayları
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-TSE2 |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Dış Ölçü | 7x7 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 9 mm |
| Devre | SPST-NO |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 30 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 30 V |
| Aktüatör Tipi | Square |
| Aktüatör Rengi | Black |
| Çalıştırma Kuvveti | 180 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | LED/Green |
| Yıkanabilir | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +75 °C |