SWITCH TACT 5.20x5.20 1.60mm 250gF SMT V/T
2,47₺
Vergiler Hariç: 2,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS7-TS6611-1.6-250-T
- SKU: KLS7-TS6611-1.6-250-T
Urun Detaylari
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TS6611 |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Dış Ölçü | 5.2x5.2 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 1.6 mm |
| Devre | SPST-NO |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 50 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 12 V |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Aktüatör Rengi | N/A |
| Çalıştırma Kuvveti | 250 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Yıkanabilir | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |