SWITCH TACT 3.20x4.00 2.50mm 160gF SMT V/T - TAH1QR
7,19₺
Vergiler Hariç: 5,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TAH1QR
- SKU: TAH1QR
Ürün Detayları
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | DIPTRONICS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TAH |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Dış Ölçü | 3.2x4 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 2.5 mm |
| Devre | SPST-NO |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 50 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 16 V |
| Aktüatör Tipi | Rectangular |
| Aktüatör Rengi | Brown |
| Çalıştırma Kuvveti | 160 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Yıkanabilir | No |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |