SWITCH SLIDE 2P2T 300mA 50V THT V/T - L-KLS7-MS-22D16-G2
10,38₺
Vergiler Hariç: 8,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-MS-22D16-G2
- SKU: L-KLS7-MS-22D16-G2
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | DPDT |
| Fonksiyon | N/A |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 300 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 50 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 2 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |