SWITCH SLIDE 2P2T 100mA 12VDC THT V/T - LSSA22-V
38,41₺
Vergiler Hariç: 32,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LSSA22-V
- SKU: LSSA22-V
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | DIPTRONICS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LSS |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | DPDT |
| Fonksiyon | N/A |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 100 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 12 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 3 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |