SWITCH SLIDE 1P3T 500mA 50V On-On-On THT R/A - KLS7-SS10-13F24EG7
5,41₺
Vergiler Hariç: 4,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS7-SS10-13F24EG7
- SKU: KLS7-SS10-13F24EG7
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Devre | SP3T |
| Fonksiyon | On-On-On |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 500 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 50 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 7 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |