SWITCH SLIDE 1P2T 500mA 50V THT V/T - SSL-12F20-G4
12,51₺
Vergiler Hariç: 10,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SSL-12F20-G4
- SKU: SSL-12F20-G4
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | DIPTRONICS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | N/A |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 500 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 50 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 4 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |