SWITCH SLIDE 1P2T 500mA 50V THT R/A - L-KLS7-SS02-12F21G4
3,95₺
Vergiler Hariç: 3,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-SS02-12F21G4
- SKU: L-KLS7-SS02-12F21G4
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | N/A |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 500 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 50 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 4.5 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |