SWITCH SLIDE 1P2T 500mA 50V On-On THT V/T - L-KLS7-SS-12F20A-G5
2,39₺
Vergiler Hariç: 1,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-SS-12F20A-G5
- SKU: L-KLS7-SS-12F20A-G5
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 500 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 50 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 5 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |