SWITCH ROCKER SPDT 6A 250V - L-KLS7-RS601A-1020013BB
20,93₺
Vergiler Hariç: 17,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-RS601A-1020013BB
- SKU: L-KLS7-RS601A-1020013BB
Ürün Detayları
| Kategori | Rocker Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-RS |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | 6 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Tipi | Concave |
| Aktüatör Rengi | N/A |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | I O |
| Panel Kesim Ölçüsü | 19.10x13 mm - Rectangular |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |