SWITCH ROCKER ON-OFF WITH LED/RED (NEON LAMP) - L-KLS7-020-101N11RB
16,95₺
Vergiler Hariç: 14,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS7-020-101N11RB
- SKU: L-KLS7-020-101N11RB
Ürün Detayları
| Kategori | Rocker Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-020 |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | SPST |
| Fonksiyon | On-Off |
| Akım Değeri (AC) | 6 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Tipi | Concave |
| Aktüatör Rengi | Red |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | Neon Lamp |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | I O |
| Panel Kesim Ölçüsü | 20 mm - Round |
| Bağlantı Stili | Quick Connect 4.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +85 °C |