SWITCH ROCKER ON-OFF 180C 6A 250VAC - XW-601AB1
24,38₺
Vergiler Hariç: 20,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: XW-601AB1
- SKU: XW-601AB1
Ürün Detayları
| Kategori | Rocker Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | SPST |
| Fonksiyon | On-Off |
| Akım Değeri (AC) | 6 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Tipi | Concave |
| Aktüatör Rengi | Black |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | I O |
| Panel Kesim Ölçüsü | 18.7x13 mm - Rectangular |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |